Květen 2013

Obchůdek-Parellka

11. května 2013 v 21:44 | Maya-RVK
PARELKY RANCHE VLČICKÉHO KONĚ! =D
Parellky na BH i na SCH,jakékoli barvy.
na BH: 1 ks 12,-Kč
na SCH: 1ks 8,-Kč
Barvy: modrá,zelená,bílá,žlutá,oranžová,tmavě růžová,světle růžová,tmavě fialová,světle fialová
fotky:
zbytek je po kliknutí na fotku

Grrrrr >:(

11. května 2013 v 7:48 | Maya-RVK |  ehm,ehm.....
Grrrrrrrrrrrrr! Předevčírem jsem přednastavovala dva články a ani jeden nevyšel!!! A měla jsem přesný datum a přesnou hodinu,takže nevim proč to nejde.No nic,měl to bejt jezdeckej deník,ten měl být včera a ten v pondělí měl bejt twn obchůdek.Takže už nebudu přednastavovat,možná to někdy ještě zkusim,uvidim =) Jezdecký deníček vám napíšu asi až zejtra ale obchůdek už dneska =)

Venku leje jako z konve,to je hrůza,dva dny bylo hezky a teď se to zase pokazilo =/ Ale na druhou stranu---> Lucka se vrátila z Indie! A měla s sebou Bleska,takže fotila =)
fotky:

to je vše co jsem chtěla,za chvilku obchůdek =)
Maya

Dessy atd..

6. května 2013 v 16:26 | Maya-RVK |  nowinky
-Dala jsem sem nový dess,ale to je jen do doby,kdy bude lepší dess.Obědnala jsem si ho totiž u Jeife a tak jen vyčkávám =).Na konci května budeme mít ve škole další čtvrtletky,takže se musim celej měsíc hodně drtit matiku,jinak z ní dostanu trojku =/..Njn,když tě něco nebaví a nemáš to ráda..=D
Ale nebojte se,obíhat a psát články stihnu,slibuju,že každý týden budou asi 4 nebo 5 článků ;) Chci připomenout,že jste mi ještě neposlali fotky do FSE,pokud jo,tak mi to prosím přepošlete,asi se mi to neodeslalo,nebo jsem si toho nevšimla,kontrolovala jsem si spamy a tam to nemam,takže asi ta první možnost ;).
-Začínám obchůdkovat!..Myslím tim že jsem si založila obchůdek,takže dneska ještě čekejte jeden článek s novou rubrikou =) Všechny informace o prodeji budou tam =)

-Teď Ranch-
Včera jsem měla vyráběcí náladu takže jsem vyráběla (obchůdek) =D a když Míša šla ozkoušet dvě nová vodítka,vzala si newim proč toho největšího plašana na ranchy-Kádira =D. A asi tušíte co se stalo- obě vodítka zničil!!! Míša na něj byla hrozně naštvaná,takže ho nechala přes noc v tý zimě na pastvě.Jenže neměla cit na to zvíře bejt naštvaná,takže mu nechala otevřenou stáj =D.

pro dnes to ještě vše neni,ještě vás čeká jeden článek =D
takže za tak 2 hoďky ahoj
Maya =D